Steun een goed doel
Trakteer je team op een heerlijk relatiegeschenk én steun een goed doel.
We geloven in duurzaamheid en in maatschappelijke impact. Ons streven naar eerlijke en duurzame chocolade is slechts het begin. We gaan verder door ons in te zetten voor de Sustainable Development Goals (SDG's). Als onderdeel van deze toewijding creëren we unieke concepten waarin genieten én goed doen, hand in hand gaan. Dit concept biedt niet alleen heerlijke traktaties, maar stelt jou als bedrijf ook in staat om je medewerkers in de watten te leggen én tegelijkertijd je steentje bij te dragen aan een goed doel.
Ontdek waarom bedrijven zoals Group S en advocatenbureau LM&DS voor dit initiatief hebben gekozen.
Waarom we dit doen
We willen bedrijven de mogelijkheid geven om met hun relatiegeschenk verder te gaan dan enkel plezier en verwennerij. Je legt je medewerkers in de watten én je toont dat jouw organisatie maatschappelijk betrokken is. Elk chocoladegeschenk wordt zo een symbool van verbondenheid: met je team én met de maatschappij. Zo wordt een geschenk een tastbaar bewijs van maatschappelijke impact.
Hoe het werkt
Bij elk geschenk gaat een deel van de opbrengst rechtstreeks naar één van onze partnerorganisaties. Je medewerkers ontvangen een geschenk met een persoonlijke sticker waarop niet alleen je bedrijfslogo staat, maar ook de uitleg over de bijdrage aan het goede doel. Zo weet iedereen dat jouw geschenk dubbel zoveel waarde heeft: een moment van genieten én een concrete steunactie.
De sticker kan gepersonaliseerd worden enkel met je logo, eventueel aangevuld met een gekleurde band in de kleuren van je huisstijl. Ook een volledig op maat gemaakte sticker volgens je huisstijl (lettertype, tekst, …) is mogelijjk.
Drie keer een goed doel, drie keer verschil maken.
We koppelen onze chocoladegeschenken bewust aan momenten die in onze cultuur symbool staan voor delen, zorg en verbondenheid. Elk goed doel is gelinkt aan een specifieke feestdag en de tradities die daarbij horen:
Moeders voor Moeders – Sinterklaas
Traditie: Sinterklaas staat symbool voor geven en delen.
Moeders voor Moeders organiseert elk jaar een groot Sinterklaasfeest voor meer dan 700 gezinnen in armoede. Ze voorzien tijdens het jaar maaltijden, kleding en speelgoed zodat kinderen een warme start krijgen.vzw Beter – Pasen
Traditie: Pasen staat voor nieuw leven en een nieuw begin.
vzw Beter vult brooddozen voor kinderen die zonder lunch naar school gaan. Met Pasen delen we chocolade, en via dit initiatief krijgen kinderen letterlijk een betere start van de dag én van hun toekomst.Belgische Federatie van de Voedselbanken – Kerst en eindejaar
Traditie: Kerst en eindejaar draaien om warmte, verbondenheid en samenzijn rond de tafel.
De Voedselbanken verdelen voedselpakketten aan gezinnen die het financieel moeilijk hebben. Door hen te steunen zorgen we dat niemand in deze periode van overvloed in de kou blijft staan.
Door met hen samen te werken, zorgen we dat jouw duurzaam relatiegeschenk niet alleen vreugde brengt binnen je bedrijf, maar ook broodnodige steun geeft waar het het hardst nodig is.
Kies je voor een chocoladegeschenk van Chocola-Tuti, dan kies je voor smaak, verbondenheid en blijvende maatschappelijke impact. En bovenal: je kiest voor een geschenk dat een goed doel ondersteunt.